O nas _

Seria produktów powstała w odpowiedzi na fenomen popularności jednej z czołowych polskich formacji hip-hopowych Gang Albanii, która od momentu powstania w roku 2014 osiągnęła niewyobrażalny sukces komercyjny. W kwietniu 2015 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu „Królowie życia”, a już w sierpniu osiągnął on status trzykrotnie platynowego, stając się na na koniec 2015 roku, czwartym najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce, tuż za takimi pozycjami jak: „25” Adele, krążkiem zwierającym muzykę filmową kinowego hitu „50 twarzy Greya” i zjawiskowej płycie „Atramentowa” Stanisławy Celińskiej, a wyprzedzając między innymi dwa przebojowe albumy Dawida Podsiadły czy świetną płytę „Podróż zwana życiem” rapera O.S.T.R.!

29 stycznia 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej Step Records ukazał się wspólny album Popka i producenta Matheo. Album noszący nazwę „Król Albanii” dotarł do 1. miejsca polskiej listy OLiS i nagrodzony został statusem platyny. 29 kwietnia 2016 ukazała się kolejna płyta Gangu Albanii „Ciężki gnój”, która już w drugim tygodniu sprzedaży znalazła się na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS – oficjalna lista sprzedaży detalicznej Polskiego Związku Producentów Audio-Video, istniejąca od października 2000 roku)Single „Napad na Bank”, „Albański Raj” i „Dla prawdziwych dam” osiągnęły diamentowy status, co oznacza dla każdego tytułu sprzedaż ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

Oprócz bardzo intensywnej działalności koncertowej związanej z promocją płyty, muzycy tworzą w tym czasie solowe projekty. Najjaśniej świeci gwiazda kontrowersyjnego frontmana Pawła „Popka” Raka, który wracając z emigracji do Polski stał się, rozchwytywanym przez media, celebrytą. W grudniu 2016 roku wrócił też do uprawiania sportu, stając się z miejsca gwiazdą grudniowej gali MMA kiedy to doszło do pojedynku z utytułowanym strongmanem Mariuszem Pudzianowskim. Paweł Rak powrotu na zawodowego sportu nie może jednak zaliczyć do udanych. Popularny Popek musiał uznać wyższość przeciwnika gdyż Pudzianowski wygrał walkę w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Podczas KSW 39 które odbyło się na PGE Narodowym w Warszawie, raper stoczy walkę z legendą kulturystyki- Robertem Burneiką. Pojedynek został rozstrzygnięty w pierwszej rundzie, po zaledwie 45 sekundach. Hardkorowy Koksu pod gradem uderzeń Popka poddał walkę.

Rok 2017 lider Gangu Albanii, zaczął niezwykle intensywnie. Podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy Popek wystąpił na scenie z córeczką zdobywając uznanie nie tylko zagorzałych fanów, ale też obojętnych mu do tej pory słuchaczy. Na licytację WOŚP samozwańczy Król Albanii wystawił dzień na planie klipu do swojego nowego utworu. 17 stycznia 2018 roku Telewizja Polsat potwierdziła, że założyciel zespołu Gang Albanii wystąpi podczas ósmej edycji telewizyjnego show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.